Як змінилися часи. Що змусило Арнольда Шварценеггера спати на вулиці. ФОТОФАКТ

Знаменитий актор Арнольд Шварценеггер розмістив фотографію як він спить на вулиці, під його знаменитою бронзовою статуєю, та з сумом написав «як змінилися часи». Об этом сообщает 41kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Причина, чому він написав цю фразу, — не тільки тому, що він постарів, а тому, що коли він був губернатором Каліфорнії, він відкрив готель з його статуєю. Співробітники готелю сказали Арнольду: «У будь-який момент ви можете прийти і мати номер зарезервований для вас».

Коли Арнольд залишив посаду губернатора і прийшов у готель, адміністрація відмовилася надати йому кімнату, стверджуючи, що він повинен заплатити за це, оскільки їх готель користується великим попитом.

Він приніс спальний мішок і спав під статуєю і пояснив, що він хоче донести через це: «Коли я був на важливій посаді, вони завжди хвалили мене, і коли я втратив цю посаду, вони забули про мене і не виконували своїх обіцянок. Не довіряйте вашим посадам чи сумам грошей, які ви маєте, ні вашій силі, ні вашій інтелегентності, ніщо не вічне».

Pavel BOYCHENKOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1508314315-yak-zminilisya-chasi-shcho-zmusilo-arnolda-shvartseneggera-spati.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя